Disco-polo.info

Największy portal Disco Polo w Polsce

Zobacz online

Rozbudowany portal informacyjny...

Disco-polo.info to w większości portal skupiający się na dostarczaniu najnowszych wiadomości ze świata disco polo. Dużym wyzwaniem było stworzenie modułu artykułów, który usprawni moderatorom pracę oraz będzie intuicyjny w obsłudze.

Oprócz samych artykułów stworzyliśmy osobne moduły do działu teledysków, koncertów, zespołów oraz system tagów, który umożliwia wyszukiwanie interesujących nas rzeczy na całej stronie. Dla administratorów powstał system uprawnień, który rozdziela dostęp do wybranych działów strony a także konkretnych akcji tak jak np. sama edycja treści bez możliwości usuwania lub tylko możliwość akceptacji nadesłanych materiałów przez użytkowników strony.

Z WordPressa na Wisebird CMS

Właściciele strony postanowili porzucić WordPressa, z którego korzystali, na rzecz naszego dedykowanego systemu Wisebird CMS z modułami napisanymi konkretnie pod ich wymagania funkcjonalne.

Zaoszczędziło to wiele pracy moderatorom strony i od teraz np. lista imprez na dany miesiąc generowana jest automatycznie, tak samo jak listy przebojów układane są na podstawie oglądalności użytkowników... Wiele, na pozór, drobnych udogodnień pozwoliło zaoszczędzić mnóstwo czasu moderatorom, który teraz mogą wykorzystać na efektywne zarządzanie portalem i dostarczaniem nowych informacji.
To co mogło zostać zautomatyzowane - zostało zautomatyzowane.

Za projekt graficzny odpowiedzialna jest firma Morphosa, która podjęła z nami współpracę przy tej realizacji.

Zainteresowany współpracą?

Napisz do nas